Tabletki na odchudzanie dla mężczyzn – hit czy kit?

6
odchudzanie mężczyzn

Tabletki na odchudzanie dla mężczyzn pojawiły się w Polsce wraz z dynamicznym rozwojem branży suplementów diety. Producenci wychodzą na przeciw oczekiwaniom panów i produkują specjalne opracowane specyfiki wyłącznie dla facetów! Według wielu ekspertów jest to działanie czysto marketingowe, aby zbudować wśród mężczyzn zaufanie do ich marki. Jak jest naprawdę? Czy rzeczywiście istnieje potrzeba produkowania tabletek na odchudzanie dla mężczyzn o zróżnicowanym składzie?

Porada
Nie kupuj kota w worku! Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek produkt wspomagający odchudzanie, odwiedź RANKING i zobacz, co polecamy!

<< Kliknij, aby by sprawdzić ranking tabletek na odchudzanie 2017 >>

Czy odchudzanie mężczyzn przebiega inaczej?

Odchudzanie w przypadku mężczyzn nie różni się zbytnio od od sposobu odchudzania wybieranego przez kobiety. Aktywność ruchowa jest w tym wypadku rzeczą najistotniejszą i zarówno panowie jak i panie chętnie wybierają np. jogging. Inną kwestią jest budowanie sylwetki, gdzie kobiety chętniej wybierają zajęcia tupu zumba czy pilates, natomiast mężczyźni zdecydowanie wolą sporty siłowe.

Tabletki na odchudzanie dla mężczyzn czy kobiet?

Sprawa z tabletkami na odchudzanie dla mężczyzn przedstawia się identycznie, jak w przypadku suplementów diety typu magnez czy zestaw witamin dla mężczyzn. Są one stworzone dla określonej grupy docelowej, ale nie oznacza to, że kobiety nie mogą po nie sięgać!

Na rynku suplementów diety istnieje kilka produktów, które stworzone stworzone zostały z myślą o mężczyznach, m.in. Slimitin Man, Goodbye Appetite Man oraz Therm Line Man.

Therm Line Man pod lupą!

tabletki na odchudzanie dla mężczyzn therm line manDla przykładu, sprawdziliśmy skład suplementu diety Therm Line Man. Znajdziemy w nim: ekstrakt z garcinia cambogia, pieprz kajeński, gymnema sylvestre, ekstrakt żeń-szenia, cyn i selen.

To właśnie te 3 ostatnie składniki odpowiadają za męskie libido, wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu oraz chronią przed działaniem stresu oksydacyjnego.

Wiele osób stwierdzi, że dodatkowe składniki “dla mężczyzn” to wyłącznie kwestia marketingu, po to by przyciągnąć do marki większą ilość facetów. Tutaj jednak panowie sami muszą ocenić, czego potrzebują!

Jakie są dobre tabletki na odchudzanie dla mężczyzn?

Będziemy podtrzymywać zdanie, że odchudzanie w przypadku mężczyzn wygląda podobnie jak u kobiet. W sytuacji panów, tkanka tłuszczowa może gromadzić się w innych miejscach, ale jej proces spalania wygląda identycznie jak przypadku przedstawicielek płci pięknej!

W naszej opinii oraz z doświadczeń czytelników wynika, że sprawdzone tabletki na odchudzanie dla mężczyzn jak i kobiet to Silvets.

Co otrzymujemy?

Silvets - tabletki na odchudzanie

Formuła wspomagająca spalanie tłuszczu składająca się wyłącznie z 6 składników naturalnego pochodzenia. Każdy z nich ma udowodniony wpływ na wspomaganie odchudzania, a połączenie wszystkich tych elementów w jedną całość wpłynęło na powstanie nowoczesnego spalacza tłuszczu o nazwie Silvets.

Składniki: jagody acai, bioperine, papryczka kajeńska, zielona herbata, guarana, l-karnityna.

Jakie są efekty?

Działanie Silvets opiera się na wspomaganiu odchudzania na kilku płaszczyznach:

  • przyspieszenie metabolizmu, dzięki czemu spalanie tłuszczu jest bardziej efektywne,
  • redukcja apetytu oraz potrzeby podjadania,
  • zawarte składniki dodają energii, która jest niezwykle potrzebna w trakcie odchudzania,
  • regeneracja organizm po treningu.

Silvets to skuteczne i sprawdzone tabletki na odchudzanie dla mężczyzn i kobiet. Niezależnie jakiej płci jesteś, będą one odpowiednie dla Ciebie!

Wskazówka
Oryginalny produkt kupisz wyłącznie na stronie www.silvets.pl. Nie kupuj w miejscach nieautoryzowanych, by nie trafić na podróbkę!

<< Kliknij tutaj, aby zamówić Silvets prosto od producenta w promocji 20% taniej! >>

Liczymy, że wiesz już, jak działają tabletki na odchudzanie dla mężczyzn i jakie produkty są dostępne rynku. Wybór jest duży, jednak jeśli nadal nie masz pewności – sięgnij po Silvets. Zobacz także przegląd najskuteczniejszych rekomendowanych tabletek na odchudzanie!

6 KOMENTARZE

  1. Silvets trochę drogi, ale rzeczywiście to dobry środek na odchudzanie. Można go dostać w promocji, więc warto skorzystać.

  2. Silvets mi średnio pomógł. Stosowałem go dwa miesiące i ubyło mi 7 kg. Powiem szczerze, że liczyłem na więcej.

    • 7 kg bez ćwiczeń i diety???? No to gratulacje!!! Oczekiwałeś, że schudniesz 20 kg? Ćwicz i jedz zdrowo, a efekty na pewno będą lepsze. Sam stosuję Silvets i wedługg mnie ten produkt działa świetnie. Jeszcze niedawno ważyłem 104 kg, dziś już tylko 90 kg. 🙂

  3. Panowie, na odchudzanie dobry jest seksik! Ale jeżeli brakuje go wam, to ze swojej strony polecam Silvets. Co prawda ja nie zamawiałem, a żona, bo zmusiła mnie do odchudzania. Na początku byłem zły na nią, ale teraz jej dziękuję. Ważę mniej i mam więcej energii!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here