Plastry odchudzające czy tabletki? Co wybrać? Wady i zalety

0
plastry odchudzające

Plastry odchudzające cieszą się dużą popularnością i zdarza się, że uznawane są za bardziej skuteczny środek wspomagający utratę kilogramów niż popularne tabletki na odchudzanie. Często jest to tylko marketing, bo czy efektywność wchłaniania substancji aktywnych przez skórę może być lepsza niż w przypadku stosowania doustnych kapsułek? Niewątpliwie plastry zostały spopularyzowane przez producentów środków antynikotynowych oraz antykoncepcyjnych. Czy jednak plastry odchudzające mogą mieć taką samą skuteczność? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, który produkt rzeczywiście warto stosować!

Jak działają plastry odchudzające?

Sukces plastrów wspomagających walkę z nałogiem nikotynowym sprawił, że producenci środków wspierających walkę z nadwagą i otyłością, zaczęli doszukiwać się możliwości wykorzystania tej metody suplementacji, ale z zastosowaniem substancji wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej! Niewątpliwie stosowanie plastrów na odchudzanie niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim zapewniają one dyskrecję i działają przez cały dzień. W przypadku klasycznych środków w postaci kapsułek, konieczne jest pamiętanie o zalecanym dziennym dawkowaniu.

Plastry odchudzające np. Sliminazer są wodoodporne i należy jedynie pamiętać o ich przyklejeniu np. rano. Ta metoda zapewnia stałe 24-godzinne zaopatrywanie krwiobiegu w składniki wspomagające odchudzanie. 

Plastry na odchudzanie – zalety i wady

Stosując plastry odchudzające trudno jest zapomnieć o ich aplikacji. Wystarczy nakleić je raz dziennie np. rano i gotowe! Są dyskretne i nie widać ich spod ubrań. Do innych zalet należy zaliczyć przenikanie substancji czynnych do krwiobiegu bezpośrednio przez skórę i z pominięciem układu pokarmowego. Dodatkowo składniki plastrów uwalniane są przez cały dzień i bez efektów ubocznych.

Plastry odchudzające nie są pozbawione wad, więc ich stosowanie powinno być przemyślane przede wszystkim przez osoby, które mogą mieć alergię na którykolwiek składnik produktu lub na klej wykorzystywany do mocowania plastrów. Dodatkowo klej może podrażniać wrażliwą skórę. Jeżeli masz alergię na lateks, wówczas możliwe jest wystąpienie wysypki. Należy pamiętać o kupowaniu plastrów ze sprawdzonych i pewnych źródeł, które mają pozytywne rekomendacje. Co do samych plastrów – wybieraj takie, które nie odkleją się w trakcie stosowania.

Jeśli nie plastry odchudzające, to co wybrać?

Jeżeli nie masz pewności co do plastrów lub wolisz zastosować bardziej klasyczne metody wspierania odchudzania, wówczas warto zastosować młody zielony jęczmień. Działa on nie tylko wyszczuplająco, ale również upiększa wygląd. Włosy, skóra i paznokcie są po nim lśniące.

Ekstrakt z zielonego jęczmienia warto stosować z dodatkiem wyciągu z garcinia cambogia, gdyż takie połączenie nie ma sobie równych w starciu z tłuszczem i cellulitem!

zielony jęczmień w tabletkachNajlepszy produkt w tej kategorii to Green Barley Plus:

  • wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej,
  • redukuje cellulit,
  • wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn,
  • pozytywnie oddziałuje na urodę.

Co odróżnia wszystkie plastry odchudzające od Green Barley Plus? Środek ten objęty jest gwarancją satysfakcji, dzięki czemu w przypadku osiągnięcia niezadowalających efektów stosowania, otrzymasz zwrot pieniędzy! To doskonała oferta chętnie wybierana przez naszych czytelników.

Werdykt: Plastry na odchudzanie czy tabletki?

Plastry odchudzające swą popularność zawdzięczają temu samemu rodzajowi produktów, jednakże o działaniu antynikotynowym i antykoncepcyjnym. Nie ma żadnych badań potwierdzających, że plastry na odchudzanie są skuteczniejsze niż sprawdzone tabletki na odchudzanie

Mimo, iż dowiedziono, że plastry nikotynowe działają, nie oznacza to jednak, że tak samo będzie w przypadku plastrów odchudzających!

Werdykt ostateczny: rekomendujemy stosowanie tabletek odchudzających. Tutaj znajdziesz ranking najlepszych spalaczy tłuszczu.

Jeśli jednak wolisz skorzystać z działania plastrów, wybierz taki produkt, którego składniki mają potwierdzone działanie w spalaniu tkanki tłuszczowej, a dodatkowo istnieje możliwość zwrotu produktu w przypadku niezadowolenia z efektów. Dzięki temu możesz uniknąć rozczarowania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here