Metformina na odchudzanie? Euthyrox i Glucophage a niebezpieczeństwo

1
otyłość

Metformina na odchudzanie? Kto by pomyślał, że lek na receptę może również przyczyniać się do spadku wagi! Osoby borykające się cukrzycą typu drugiego przyjmujące metforminę w postaci leków, np. Euthyrox czy Glucophage zauważyły znaczny spadek wagi. Z jednej strony jest to dobra wiadomość dla pacjentów, którzy rzeczywiście zmagają się jednocześnie z cukrzycą i otyłością. Z drugiej strony, osoby zdesperowane, które nie są w stanie zrzucić zbędnych kilogramów wykorzystują tę wiedzę, by symulować cukrzycę i zdobyć receptę na lek. Przestrzegamy przed takim działaniem, gdyż można narazić się na niepotrzebne niebezpieczeństwo!

Metformina na odchudzanie w lekach Euthyrox i Glucophage

Metformina nie jest lekiem, który przepisywany jest pacjentom wyłącznie z nadwagą czy otyłością. Przeznaczeniem leków takich jak Euthyrox i Glucophage jest leczenie cukrzycy typu drugiego u pacjentów w przypadku których występuje również otyłość. Sama otyłość bez występowania stanu cukrzycowego czy insulino-odporności nie jest wskazaniem do stosowania leku i przyjmowanie go bez konsultacji z lekarzem może być niebezpieczne dla zdrowia!

metformina na odchudzanie

Jak działa metformina?

Metformina wpływa na poprawę tolerancję glukozy u pacjentów ze zdiagnozowaną cukrzycą typu drugiego. Redukuje wytwarzanie glukozy w wątrobie oraz zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę. Stosowanie metforminy może powodować obniżenie masy ciała. Wskazaniem do stosowania takich leków jak Glucophage i Euthyrox jest cukrzyca typu drugiego, która nie wykazuje powikłań. Tego typu leki przeznaczone są szczególnie dla osób, które borykają się z nadwagą i gdy jednocześnie niemożliwe jest utrzymanie stałego poziomu glikemii mimo przestrzegania diety oraz aktywności fizycznej.

Metformina na odchudzanie – mówimy STOP?!

Jeżeli nie stwierdzono u Ciebie cukrzycy typu drugiego ze współwystępującą otyłością, wówczas nie sięgaj po metforminę. Nie pomoże Ci ona, a nawet może zaszkodzić! Musisz mieć na uwadze, że jest to lek wydawany na receptę, a wdrożenie jego stosowania zależne jest od wielu czynników, a przede wszystkim od decyzji lekarza. Lek stosowany na własną rękę może wywołać niebezpieczeństwo, np. szereg efektów ubocznych, w tym nawet śpiączkę! Na forach internetowych możesz znaleźć mnóstwo opinii dotyczących efektów ubocznych wynikających ze stosowania metforminy. Często wskazywane działania niepożądane to biegunki, wymioty, nudności, bóle brzucha.

Osoby borykające się z dodatkowymi kilogramami często wiele ryzykują i sięgają po metforminę jako skuteczny środek na odchudzanie licząc na szybkie zrzucenie wagi. Klienci często pytają w aptekach, czy ów lek zostanie wydany im bez recepty. Osoby bardziej zdesperowane dokonują zakupu przez internet, co jest działaniem nielegalnym!

Znamy skuteczny sposób na odchudzanie!

Metformina na odchudzanie nie jest Ci potrzebna. Wystarczy trochę dobrej woli, ruch, smaczne zdrowe jedzenie i waga sama zacznie spadać. Nasi czytelnicy bardzo często polecają sprawdzony środek na odchudzanie, jakim jest African Mango 6000.

African Mango 6000 to ekstrakt z pestek owoców afrykańskiego mango, który nie ma sobie równych wśród innych spalaczy tłuszczu!

tabletki na odchudzanie

Owoc afrykańskiego mango bogaty jest w witaminy i minerały, polifenole, karotenoidy oraz aminokwasy! Przez wielu ten afrykański przysmak nazywany jest odchudzającą bombą witaminową!

Oryginalny produkt: www.africanmango.pl

Jak działa African Mango 6000?

  • przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapobiega występowaniu efektu jojo po zakończeniu kuracji,
  • wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn,
  • zapobiega magazynowaniu się tkanki tłuszczowej,
  • zmniejsza poziom złego cholesterolu.

Produkt African Mango 6000 objęty jest gwarancją satysfakcji, która uprawnia do otrzymania zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów! To doskonała oferta i podejście do klienta dotychczas nieznane na polskim rynku. Jakby tego było mało, możesz zamówić oryginalny produkt nawet 20% TANIEJ – sprawdź teraz!

Pamiętaj, że metformina na odchudzanie nie jest dobrym i skutecznym rozwiązaniem. Sięgnij po sprawdzone naturalne środki, jak African Mango 6000. Dodatkowo lekkostrawna dieta oraz ćwiczenia, pozwolą Ci schudnąć szybko i skutecznie nawet 12 kg w ciągu dwóch miesięcy!

1 KOMENTARZ

  1. Śmieszą mnie ludzie, którzy bawią się w branie leków tylko po to, żeby schudnąć i mają gdzieś działania niepożądane. Na rynku jest pełno naturalnych produktów, które ułatwiają odchudzanie bez utraty zdrowia!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here