Lida – chińskie tabletki na odchudzanie. Czy warto je stosować?

3
lida tabletki na odchudzanie

Lida to tabletki na odchudzanie cieszące się największą popularnością w Europie i USA, mimo że produkowane są w Chinach. Osoby, które mimo wysiłku i restrykcyjnych diet nie są w stanie osiągnąć zadowalających efektów odchudzania, często sięgają po te tabletki i sprowadzają je z Chin. Czy rzeczywiście kapsułki Lida są tak doskonałe, że warto zainwestować w nie kilkadziesiąt dolarów oraz kilka dni oczekiwania na ich dostawę z Chin? Dziś przyglądamy się składowi tych chińskich tabletek na odchudzanie oraz odpowiemy na pytanie – czy w ogóle warto jest stosować?

Lida – tabletki na odchudzanie

Lida to tabletki na odchudzanie, za produkcję których odpowiedzialna jest chińska firma Kunming Lingcao Bio-Technology Co., Ltd. Są one sprzedawane najczęściej w zestawach dwóch lub więcej opakowań o charakterystycznej niebieskiej barwie. Producent zaleca dawkowanie w postaci jednej tabletki przed lub po śniadaniu. Nie należy przekraczać dawki zalecanej. Podczas stosowania tabletek Lida, rekomendowane jest picie dużej ilości wody oraz spożywanie owoców. Producent zaznacza także, że w trakcie stosowania tabletek, niewskazane jest spożywanie alkoholu, ponieważ może on zaburzać działanie składników odpowiedzialnych za odchudzanie. A jakie są to składniki?

Skład chińskich tabletek Lida

Skład tabletek Lida opiera się na naturalnych ekstraktach, które mają udowodniony wpływ na utratę tkanki tłuszczowej:

  •  Ekstrakt z Daidaihua – jest to chińska nazwa wyciągu z gorzkiej pomarańczy,
  • Job’s Tears – łzawnica ogrodowa,
  • Cassia’s seed – nasiona Cassia,
  • Mulberry Leaf Extract – wyciąg z liści morwy.

Lida – cena i gdzie kupić? Allegro, Ceneo czy Apteka?

Tabletki Lida można kupić na oficjalnej stronie produktu, gdzie sprzedawane są w różnych pakietach, np. 2 opakowania aż do 100 opakowań. Kupując więcej oczywiście zapłacisz mniej. Najtańszy zestaw zawierający 2 opakowania tabletek kosztuje $39.90, a więc jest to ok. 143 zł. Dwa opakowania produktu wystarczą na przeprowadzenie dwumiesięcznej kuracji. Należy wziąć jednak pod uwagę, że producent podaje cenę w dolarach, a zatem ostateczna cena będzie powiększona o koszty przewalutowania i prowizje dla banków pośredniczących w transakcji, a to z kolei wygeneruje znacznie wyższe koszty.

Lida – opinie. Czy warto stosować te tabletki?

Lida to tabletki na odchudzanie, które mają różna opinie. W Polsce środek ten nie jest popularny ze względu na konieczność jego sprowadzenia z Chin. Często uznajemy, że wszystko co chińskie jest lepsze, a niestety na naszym rynku jest wiele produktów, które są równie skuteczne, co tabletki Lida. Konsumenci w swoich opiniach i recenzjach zgłaszali różne efekty uboczne, np. bóle głowy. Inni natomiast potwierdzali, że nie zaobserwowali żadnych skutków ubocznych. Co ważne – opinie pokazują, że klienci na naszym rynku najchętniej wybierają ekstrakt z African Mango.

Jakie tabletki na odchudzanie są najlepsze?

Bezkonkurencyjnymi tabletkami na odchudzanie zarówno w Polsce, jak i na świecie jest oryginalny ekstrakt z afrykańskiego mango – African Mango 6000. Wyciąg z rośliny Irvignia Gabonesis został poddany badaniom, które potwierdziły jego skuteczność – wspomaga odchudzanie, poprawia metabolizm, zmniejsza apetyt oraz redukuje poziomu złego cholesterolu.

African Mango 6000 - Rekomendowany środek na odchudzanie!
Produkt wyróżnia 90-dniowa gwarancja satysfakcji, co oznacza, że w przypadku gdy efekty odchudzania nie spełnią Twoich oczekiwań, przysługuje Ci zwrot pieniędzy!

tabletki na odchudzanie

African Mango 6000 to oryginalny ekstrakt najlepszej jakości.

  • wspomaga odchudzanie bez efektu jo-jo,
  • zapobiega magazynowaniu się tkanki tłuszczowej,
  • zmniejsza poziom złego cholesterolu,
  • redukuje apetyt oraz chęć podjadania,
  • wspiera naturalny proces detoksykacji organizmu.

Specjalny rabat dla naszych czytelników: Zamów African Mango 20% TANIEJ! Oferta ograniczona czasowo!

Zanim podejmiesz decyzję, czy wybrać chińskie tabletki na odchudzanie Lida, zajrzyj do przeglądu najlepszych suplementów diety na odchudzanie.

3 KOMENTARZE

  1. W życiu nie kupiłabym chińskich tabletek na odchudzanie! Kiedyś w Polsce była popularna maść. Kosztowała kilka złotych i działała na większość schorzeń skórnych. Efekty były spektakularne. Po kilku latach okazało się, że maść ta zawiera sterydy!!! Chiński bubel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here