Jak odchudzić uda w tydzień? Poznaj najlepsze sposoby

0
jak odchudzić uda w tydzień?

Jak odchudzić uda i czy da się tego dokonać w zaledwie tydzień? Tak, ale wszystko zależy od Twojego stopnia zaangażowania oraz właściwie obranej metody. Nieodpowiedni dobór ćwiczeń może przynieść nieco mniej oczekiwany efekt – rozrost mięśni, a co za tym idzie – powiększenie ud! Kompleksy na tle dużych ud dopadają nie tylko kobiety, ale również mężczyzn. Zarówno panowie, jak i panie mimo wysiłków i diet, często nie potrafią wślizgnąć się w ulubione spodnie w mniejszym rozmiarze. Czy znasz uczucie ulgi, które towarzyszy, gdy wreszcie możesz bez bólu zmieścić się w ulubioną garderobę? Jeśli odpowiedź brzmi NIE, koniecznie przeczytaj nasz artykuł, z którego dowiesz się, jak odchudzić uda w tydzień!

Unikaj robienia przysiadów

Ćwiczenia takie jak przysiady, zginanie łydek w stawie kolanowym leżąc czy martwy ciąg są rewelacyjnymi ćwiczeniami, ale nie w przypadku, gdy chcesz odchudzić uda. Często jednak polecane są one jako odchudzające uda, lecz w rzeczywistości nie powodują one ich wyszczuplenia! Wręcz przeciwnie – wpływają one na ich rozrost. Do przysiadów i ćwiczeń siłowych możesz przejść w momencie, gdy pozbędziesz się zbędnego tłuszczu z ud.

Bieganie sposobem na wyszczuplenie ud

Jak odchudzić uda biegając? To proste. Bieganie należy do najczęściej polecanych ćwiczeń, które pozwalają zrzucić zbędny tłuszcz z całego ciała. Właściwa postawa ciała podczas biegania wpłynie na wyszczuplenie ud oraz łydek, a dodatkowo przyczyni się do poprawy wyglądu pośladków.

Ćwiczenie odchudzające uda

Jedno z ćwiczeń pomagających odchudzić uda przedstawione jest na poniższym filmie. Stań w rozkroku szerszym niż długość Twoich barków. Plecy muszą być wyprostowane. Zegnij nogi w kolanach i opuść biodra najniżej jak potrafisz. Możesz położyć ręce na biodrach. Ćwiczenie polega na przemieszczaniu się z lewej strony do prawej podnosząc do góry nogę – na zmianę raz lewą, następnie prawą, by w końcu wrócić do pozycji wyjściowej. Rób tak przez około 30 sekund wykonując od dwóch do trzech serii.

Mostek połączony z wyciskaniem

Połóż się na plecach trzymając nogi oraz stopy złączone. Utrzymanie nóg i stóp w bliskości konieczne jest również w trakcie wykonywania ćwiczenia. Wyobraź sobie, że są one sklejone, wówczas będzie Ci łatwiej utrzymać tę pozycję. Wykonuj mostek podnosząc i opuszczając jedynie biodra. Ćwiczenie to powinno obejmować do 12 powtórzeń. Metoda ta dokładnie została zobrazowana na poniższym filmie.

Cierpliwość – będzie Ci potrzebna!

Pamiętaj, że wykonując ćwiczenia spala się tłuszcz z całego ciała. Nie ma sposóbów, które pozwolą na spalanie tkanki tłuszczowej z wybranego miejsca. Wyjątkiem są inwazyjne metody, takie jak liposukcja czy lipoliza, ale czy naprawdę tego chcesz? Większa satysfakcja jest wtedy, gdy schudniesz mając w pełni świadomość, że była to wyłącznie Twoja zasługa!

Jak odchudzić uda w tydzień?

Najlepszą i polecaną przez nas metodą jest bieganie. Można robić to w samotności w towarzystwie ulubionej muzyki, jak również biegając z przyjaciółmi. Dobrze jest wykonywać takie treningi 2 lub 3 razy w tygodniu, a pierwsze efekty zobaczysz już po 7 dniach! Jeśli nie lubisz biegania lub boisz się o swoje stawy, świetny pomysłem może być odchudzające pływanie!

Najlepszy środek na wyszczuplenie ud i redukcję cellulitu
Odchudzić uda oraz zlikwidować cellulit możesz stosując żel o całkowicie naturalnym składzie, którego składniki mają udowodniony wpływ na zmniejszenie cellulitu i wyszczuplenie ud.

oligo.dxOligo.dx to najlepszy produkt w tej kategorii:

  • redukuje cellulit,
  • wyszczupla uda,
  • aktywuje system limfatyczny,
  • buduje oraz zwiększa rozmiar naczyń krwionośnych.

Oligo.dx polecany jest przez modelki, które swoje smukłe i pozbawione cellulitu uda zawdzięczają właśnie tej naturalnej formule skoncentrowanej w żelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here