Belviq – tabletki na odchudzanie. Kiedy pojawią się w Polsce?

2
belviq

Belviq to tabletki na odchudzanie, których formuła została opracowana w Szwajcarii przez firmę Arena Pharmaceuticals, natomiast lek został zatwierdzony przez amerykańską Agencję Leków i Żywności. Substancja czynna środka na odchudzanie odpowiedzialna jest za zmniejszenie apetytu, więc w efekcie wspomaga utratę zbędnych kilogramów. Uwaga! Belviq nie otrzymał zgody na wprowadzenie do obrotu na terenie Europy, a zatem jego sprzedaż w Polsce jest niemożliwa.

Czym są tabletki odchudzające Belviq?

Belviq jest lekiem na odchudzanie w formie tabletek. Za skuteczność produktu odpowiada organiczny związek chemiczny o nazwie Lorcaserin HCl – Lorkaseryna. Działa ona na receptor serotoniny 2C odpowiedzialny za występowanie uczucia sytości. Pacjenci przyjmujący Belviq odczuwają wystarczające uczucie sytości po przyjęciu mniejszych posiłków, co przekłada się na mniejszą ilość przyjmowanych kalorii i w konsekwencji powoduje chudnięcie. Lorkaseryna przeznaczona jest do leczenia otyłości u pacjentów, których wskaźnik masy ciała jest równy lub większy 30. W przypadku pacjentów z nadwagą, stosowanie leku rekomendowane jest gdy BMI osiąga 27 lub więcej.

Belviq – kiedy w Polsce?

Informacje sprzed kilku lat pokazują, że lek ten znajduje się w Europie w fazie przedrejestracyjnej. Do dziś jednak nie podjęto żadnych decyzji dotyczących wprowadzenia go do obrotu. Nie ma zatem możliwości, by kupić ten produkt również Polsce. W przypadku wprowadzenia do sprzedaży leku zarówno w Polsce, jak i w całej Europie, od razu informujemy Was o tym!

Belviq – cena i gdzie kupić?

Cena leku Belviq wynosi ok 280 dolarów za opakowanie 60 tabletek po 10mg każda. Środek ten można kupić wyłącznie po przepisaniu przez lekarza. W związku z tym, że produkt jest niedostępny w Polsce, jak i na terenie całej Europy, nie ma możliwości, by go nabyć. Jeżeli kiedykolwiek trafisz na ofertę sprzedaży Belviqu w Polsce, wystrzegaj się jej, ponieważ może być to niebezpieczna podróbka. Ponadto z uwagi na brak odpowiednich pozwoleń na rozprowadzanie leku, narazić się możesz na nieprzyjemne konsekwencje prawne wynikające z zakupu nielegalnych tabletek odchudzających.

Jeśli nie Belviq, to…?

Być może Belviq nigdy nie trafi do obrotu w Polsce, niemniej jednak Twój lekarz może zaproponować stosowanie innego preparatu na odchudzanie.

Istnieje wiele suplementów diety wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej, których stosowanie daje dobre rezultaty. Warto korzystać z dobrodziejstw natury i odchudzać się w sposób zdrowy, mądry i stopniowy. Oczywiście nie należy zapominać o aktywności fizycznej oraz konieczności zmiany nawyków żywieniowych na zdrowe.

African Mango - produkt nr 1 na odchudzanie!
African Mango to środek na odchudzanie z kategorii premium. Zawarty w produkcie ekstrakt z pestek Irvignia Gabonesis to całkowicie naturalny spalacz tłuszczu, którego stosowanie nie wywołuje efektów ubocznych

tabletki na odchudzanie African Mango

strona producenta: www.africanmango.pl

Jak działa African Mango?

  • wspomaga odchudzanie i zapobiega występowaniu efektu jojo,
  • zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej,
  • przyspiesza tempo metabolizmu,
  • redukuje apetyt,
  • obniża poziom złego cholesterolu.

African Mango to środek nr 1 na odchudzanie i jedyny produkt, który posiada gwarancję satysfakcji – 90 dni na otrzymanie zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy osiągnięte efekty odchudzania okażą się dla Ciebie niezadowalające.

Statystyki pokazują, że klienci wracają po ten środek i najczęściej kupują większe pakiety otrzymując kilka opakowań produktu całkowicie GRATIS!

Rabat dla czytelników: African Mango 20% TANIEJ! Oferta ograniczona.

2 KOMENTARZE

  1. W stanach ten lek rzeczywiście jest popularny, ale ja bym bała się stosować to chemiczne COŚ.

    Jestem na diecie od 2 miesięcy, ćwiczę i biorę African Mango i zrzuciłam 13 kg sadełka. Nawet nie wiecie, jak świetnie się czuję! 🙂 W końcu wzięłam się za siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here