Aplikacja do odchudzania jako sposób na kilogramy i brak motywacji!

0
aplikacja do odchudzania

Aplikacje wspomagające odchudzanie, które można zainstalować na smartfonie cieszą się ogromną popularnością. Nie tylko możesz prowadzić swój dziennik odchudzania, ale również obserwować zmieniające się statystyki i dzielić się z innymi swoimi postępami poprzez udostępnianie przebytych tras czy publikowanie informacji o osiągniętych efektach. To świetny sposób na poprawienie wyników w odchudzaniu, polepszenie kondycji oraz poznanie nowych sposobów na schudnięcie! Jaka jest zatem najpopularniejsza aplikacja do odchudzania i w jaki sposób pozwala ona zmotywować się do utraty kilogramów? Zapraszamy na przegląd.

Odchudzanie poprzez bieganie!

Aplikacja do odchudzania Endomondo
Endomondo

Jeżeli jesteś posiadaczem telefonu z systemem iOS, Android czy Windows Phone, wówczas możesz sięgnąć po najpopularniejszą aplikację wspomagającą odchudzanie, jaką jest Endomondo. Jest ona w szczególności używana przez biegaczy, ale każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jest to aplikacja NR 1 wspomagająca trening oraz odchudzanie i każdy, kto chce schudnąć powinien zainstalować ją w swoim telefonie!

Odchudzanie na ekranie Twojego telefonu!

Endomondo to zdecydowanie najlepsza aplikacja wspomagająca odchudzanie oferująca kilkadziesiąt kategorii dyscyplin od aerobiku po żeglarstwo. Po nawiązaniu sygnału GPS program śledzi przebyty przez Ciebie dystans, tempo oraz prędkość pokonanej trasy niezależnie od rodzaju wybranego sportu. Możesz pauzować trening, a po jego zakończeniu obejrzeć statystyki, sprawdzić historię oraz udostępniać mapy przebytych przez siebie tras! To zdecydowanie najpopularniejsza i najwyżej oceniania aplikacja do odchudzania i treningów, która oferuje całe spektrum funkcjonalności, a dodatkowo jest ciągle udoskonalana i aktualizowana.

Zdrowe odżywianie i dieta

Istnieją nie tylko aplikacje wspomagające ćwiczenia i odchudzanie, które odnotowują Twoje wyniki, ale również takie, które pozwalają kontrolować dietę oraz wszystko to, co wkładasz do sklepowego koszyka! Popularną w tej kategorii jest DietbyAnn od Ani Lewandowskiej, dzięki której masz stały dostęp do jadłospisów i produktów, a dodatkowo otrzymujesz wsparcie dietetyków.  Możesz tworzyć własne listy zakupów oraz przeglądać historię pomiarów!

Kolejna aplikacja pomagająca schudnąć to Zdrowe Zakupy. Dzięki funkcji skanowania kodów kreskowych z produktów unikniesz kupowania rzeczy, których poszczególne składniki mają podejrzany skład lub negatywnie wpływają na zdrowie. Możesz zatem sprawdzić jak konkretny składnik wpływa na Twoje zdrowie!

Aplikacja z dziennikiem odchudzania?

aplikacja do odchudzania
kalkulator BMI

Większość aplikacji zawiera dzienniki odchudzania i kalkulatory obliczające wskaźnik masy ciała – BMI. Istnieje ich całe mnóstwo i na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie.

Kalkulatory BMI

Kalkulator BMI to aplikacja wspomagająca odchudzanie, w której jako dane podajesz: wiek, wzrost oraz wagę. Aplikacja wylicza Twój wskaźnik masy ciała tzw. BMI i pokazuje w jakim przedziale aktualnie się znajdujesz jeśli chodzi o nadwagę. W apce tej dodatkowo pokazywany jest cel oraz historia Twojej wagi, którą musisz na bieżąco uzupełniać, by widzieć zmieniające się statystyki.

Aplikacja do odchudzania i treningu

Istnieje wiele aplikacji, które skupiają się na treningu konkretnych partii ciała lub grup mięśniowych. Do takich należy zaliczyć np. trening brzucha, A6W – Aerobiczna 6 Weidera czy 100 pompek oferowany na platformie Windows Phone.

Każda z powyższych aplikacji to doskonały pomysł na trening i możliwość podejrzenia dziennika odchudzania, a także własnych statystyk zapisanych w historii. To również dokonały sposób poprawę motywacji. Aplikacja do odchudzania potrafi dodatkowo przypominać o zbliżającym się treningu, więc tym razem się nie wymigasz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here