Acidorine – kapsułki na zapalenie pęcherza. Czy warto? Opinie, cena

0
acidorine

Acidorine to suplement diety zalecany osobom cierpiącym na zapalenie pęcherza moczowego oraz wspomagająco w celu jego prawidłowego działania. Skąd wzięło się zapotrzebowanie na ten produkt? Sprawa jest banalna – na problemy z funkcjonowaniem dróg moczowych, np. związanych z infekcjami, uskarża się coraz więcej osób! Niekiedy wystarczy jedynie odpowiednia dieta, by pozbyć się problemów, jednak często okazuje się ona niewystarczająco skuteczna, by zażegnać problemy układu moczowego. Wtedy zdecydowanie warto sięgnąć po Acidorine!

Acidorine – skład produktu

Acidorine jest suplementem diety, w którym zastosowano trzy składniki aktywne naturalnego pochodzenia: metionina, wyciąg z owoców borówki brusznicy oraz cynk. Produkt ma za zadanie eliminować infekcje dróg moczowych, natomiast stosowany profilaktycznie zapewnia ochronę przed nawracaniem stanów zapalnych.

Składniki:

  • Metionina – niezbędny do życia aminokwas egzogenny, którego organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć. Bogate źródła metioniny to ryby, jaja, mięso. Metionina zawiera siarkę, dzięki czemu suplement diety Acidorine pozwala obniżyć pH moczu do poziomu poniżej 6.
  • Wyciąg z owoców borówki brusznicy – wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.
  • Cynk – wspiera utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

Acidorine – cena i gdzie kupić? Apteka, Allegro czy Ceneo?

Acidorine to suplement diety dostępny w większości polskich aptek. Bez problemu można kupić go także w aptekach i sklepach internetowych. Ceny mogą się różnić w zależności od miejsca zakupu, ale jeżeli zdecydujesz się na ofertę z wysyłką, wówczas całkowity koszt wyniesie ok. 70 zł. Należy mieć na uwadze, że zalecane dawkowanie to 3 kapsułki dziennie, a zatem jedno opakowanie wystarczy na 20 dni kuracji. Produkt aktualnie jest niedostępny na portalach aukcyjnych i zakupowych: Allegro i Ceneo.

Acidorine – opinie

Acidorine to suplement diety, którego działanie na wspieranie układu moczowego może się różnić w zależności od indywidualnych uwarunkowań, a co za tym idzie – efekty w każdym przypadku będą inne. Niektóre z osób stosujących ten środek uważają, że jego działanie jest przecenione, natomiast druga grupa stosujących deklaruje skuteczność i zadowolenie ze stosowania suplementu diety. Wynika z tego zatem, że sposób działania Acidorine zależny będzie od indywidualnego przypadku oraz przebiegu dolegliwości związanych z układem moczowym.

Femin Plus - najlepsze wsparcie kobiecych stref intymnych!

Wiele z kobiet zmagających się z suchością pochwy, świądem oraz pieczeniem stwierdziło, że niedogodności te wpływają również na spadek libido. Na szczęście opracowano idealne rozwiązanie wspierające najbardziej wrażliwe strefy! To Femin Plus – kompozycja wyselekcjonowanych składników odżywczych oraz wyciągów roślinnych wspierających optymalne nawilżenie pochwy oraz wzrost libido!

Dlaczego warto sięgnąć po Femin Plus?

femin plus

  • Zapewnia właściwe nawilżenie narządów intymnych,
  • Poprawia ukrwienie, a co za tym idzie odczuwalność doznań seksualnych,
  • Podnosi libido gwarantując niezapomniane orgazmy!
  • Eliminuje niedobory witamin i minerałów przyczyniające się do pogorszenia samopoczucia oraz spotęgowania stresu,
  • Dodaje energii (również tej erotycznej!),
  • Uporządkowuje gospodarkę hormonalną.

Dodatkowo zamawiając np. 3 opakowania Femin Plus, otrzymasz aż 3 dodatkowe totalnie GRATIS! Jest to jedyny produkt na rynku z gwarancją satysfakcji. Co to oznacza? Producent zapewnia zwrot pieniędzy w przypadku osiągnięcia niezadowalających efektów. Nie martw się  – większość kobiet (bo aż 92%!) pozytywnie oceniła ten środek i bez wahania zadeklarowały, że w przypadku nawracających problemów, chętnie sięgnęłyby po niego raz jeszcze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here